O mně

Jmenuji se Vanda Havlová, pracuji pod značkou VaHa design a háčkování je mou vášní. Neustále zdokonaluji svou techniku, vymýšlím nové výrobky a doplňky.

Pravidelně zařazuji do prodeje nové originální výrobky, vydávám se na nejrůznější trhy a jarmarky. Mé výrobky můžete také zakoupit v některých obchodech v Bechyni nebo Opařanech.

Produkty VaHa získaly Regionální značku Toulava.

Naše výrobky tvořím na míru dle individuálních přání a představ. Vyrábím z těch nejlepších a nejvhodnějších materiálů. Váš zájem a ocenění kvality bude pro mě výzvou i radostí, vyjdu maximálně vstříc, poradím, společně dovysníme a hlavně osobně tuto společnou vizi zhmotním.

Země původu Čína, Indie, Egypt nebo země původu neznámá? U mě naprosto nemyslitelné a nemožné. Výrobky z mé dílny jsou ručně vyráběny v České republice.

Každý výrobek je originál s radostí vytvářený.

Byla jednou jedna rodina – maminka, tatínek a měli dva rošťáky Františka a Jiříka

Byla jednou jedna rodina – maminka, tatínek a měli dva rošťáky Františka a Jiříka. Jednoho krásného dne se z velkého města přestěhovali do malebné vesničky jménem Stádlec.

Domeček předělali, pořídili si pejsky a kočičky, děti si našly kamarády, Jiřík začal chodit do školky a maminka zůstala doma s mladším Fanouškem. A jak už to tak bývá, Jiřík přinesl ze školky angínu, kterou chytl i Fanoušek, a rázem se z rozzářených dětských očí staly dvě malé hromádky neštěstí. Maminka dělala vše, co mohla, aby jim zvedla náladu a aby Jiříkovi a Fanouškovi zkrátila dlouhé chvíle v posteli. Jenže vše zabralo jen na chviličku.

A tak maminka dostala nápad. Každý den vstávala dříve než ostatní, vzala háček do ruky a začala vyrábět roztomilé plyšové zvířátko. Zanedlouho měla hotovo a doufala, že se plyšák bude Jiříkovi a Fanouškovi líbit. Kluci byli nadšeni a prosili maminku, aby udělala dalšího. Ta neváhala a pustila se do práce.

Děti už byli zdravé, Jiřík začal chodit do školky a s sebou si bral i svého plyšového kamaráda. Ostatním dětem i jejich rodičům se moc líbil a tak se maminka rozhodla, že udělá plyšáčka i ostatním.

A takto vznikla malá plyšová rodina – králíček Aisha, pejsek Tashi, medvídek Adi a koníček Lalita. A k těmto nejdůležitějším a nejoblíbenějším plyšovým zvířátkům přibývají další a další.

Cílem naší malé rodinné firmy je rozzářit co nejvíce dětských očí, vykouzlit jim úsměv na tváři a dát jim parťáka, který s ním bude v každé chvíli.